Kategorie

0% VAT dla szkół

Lokalizacja na mapie


 TANI-DELL.PL

Trzebinia 32-540
ul. Kościuszki 130
woj. małopolskie
(bezpośrednio przy głównej
drodze - krajowej 79)Ochrona zakupów

Ochrona zakupów

Nasze udziały

O firmie

O FIRMIE:


   
  Nasza firma powstała 2003 roku z myślą o importowaniu sprzętu komputerowego. W tamtym czasie jako młoda firma staraliśmy się dociec do wielkich firm leasingowych oraz producentów akcesorii IT.
Od tamtej pory staramy się zagłębiać znajomości z naszymi kontrahentami, by móc przedstawiać Państwu sprzęt komputerowy w najwyższej jakości, a zrazem w konkurecyjnych cenach.
Na dzień dzisiejszy mając duże doświadczenie staramy się zaspokoić każdego potencjalnego klienta, by mógł być zawsze zadowolony z naszej usługi.

O SKLEPIE:

        
      
Do połowy 2004r  nasz profil głównie zajmował się zaopatrzeniem firm i hurtowników. Natomiast w pózniejszym czasie zaczeliliśmy sprzedawać również detalicznie na portalu aukcyjnym Allegro. W 2005r. powstała nasza strona internetowa www.grischa.pl. Wraz ze wzrostem zainteresowania jak również zwiększania się asortymentu w 2008r powstał sklep internetowy www.delllow.com.

DLACZEGO WARTO U NAS KUPOWAĆ?

    
Gdyż kupując u nas masz pewność otrzymania sprzetu w 100% przetestowanego, wyczyszczonego (używany), lub nowego oryginalnie zapakowanego. Jesteśmy poważną firmą i berzemy pod uwagę każdy "głos-komentarz" naszego klienta.
W przypadku jakiejkolwiek awari urządzenia, dysponujemy wykwalifikowanym serwisem, gdzie średni czas naprawy nie przekracza 2-5dni.

MISJA:

      
Jesteśmy firmą wciąż się rozwijającą i podejmującą coraz to większe nowe wyzwania. W tej chili obecnej podejmowane są rozmowy z kontrahentami z Chin jak również z Stanów Zjednoczonych, by móc CI przedstawić markowy sprzęt w jak najniższych cenach.

  NASI KLIENCI:

    
Obsłużyliśmy ponad 5 tysięcy firm, gdzie ok. 1/3 są naszymi stałymi klientami. Niestety klientów kupujacych detalicznie nie bylismy w stanie policzyć ;-)
Zaopatrzylismy ponad 60 Szkół ( wyższe, międzynarodowe, podstawowe, niepubliczne), ponad 80 Zakładów Opieki Zdrowotnej ( publicznych, niepublicznych, prywatnych), ZUS w Warszawie, PKP Warszawa, Urzędy Miasta i Gminy i wiele innych firm i instytucji.